Polipropileno pluoštas IGNIS

Polipropileno pluoštas IGNIS, esantis betoninėse sienose, kolonose, tuneliuose, gerokai padidina pasyviąją priešgaisrinę apsaugą. Gaisro atveju polipropileno plaušeliai ištirpsta ir taip betone atsiranda mikro kanalai, per kuriuos iš betono pašalinamas spaudimas ir drėgmė. Taip išvengiama betono sproginėjimo ir betono gaminys išlieka nepakitusios struktūros ir nepraranda savo savybių.

Per paskutinius keletą metų IGNIS svarba buvo įrodyta nepriklausomose laboratorijose, tokiose kaip TNO Olandijoje ir BRE Anglijoje. Bandymai atlikti tiek su purškiamu betonu tiek su betono gaminiais.

IGNIS polipropileno pluoštas taip pat turi visas Fibrin Fiberflex savybes.

Techninė informacija

Polipropileno pluoštas įmaišomas į betoną betono mazge. IGNIS fibra supakuota savaime tirpstančiuose maišuose po 1kg, todėl kiekį lengva dozuoti, priklausomai nuo projekte numatyto kiekio viename kubiniame metre betono. Įdėjus polipropileno pluoštą į betoną, būgnas turi apsisukti minimaliai 70 kartų tam, kad pluoštas būtų tinkamai paskirstytas visame betone. Esant poreikiui, pakuotė gali skirtis.

Polipropileno fibros ir pluošto gamintojas Adfil yra įdiegęs kokybės vadybos sistemą ISO 9001. Esant poreikiui, pateiksime sertifikatus.

Produkto projektavimo ir gamybos linijos yra kruopščiai prižiūrimos specialistų.


Betoninė siena be polipropileno pluošto, veikiama ugnies

Betono plokštė be polipropileno pluošto

Betono plokštė su polipropileno pluoštu